Нефтохимик  стана вторият финалист в турнира за купата на България.

...

Нефтохимик финалист след неприятен инцидент с треньора на Хебър

Нефтохимик  стана вторият финалист в шампионата за купата на България. Волейболистите от Бургас надиграха в петгеймова борба домакините от Хебър с 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 23:25, 19:17 ) във втория полуфинал, който се игра в пазарджишката зала „ Васил Левски “.
Към края на третия гейм противен случай прекъсна мача за към 20 минути. Старши-треньорът на Хебър Драган Иванов ненадейно колабира и се свече на земята. Медицинските лица в залата незабавно реагираха, само че казусът очевидно бе сериозен и се наложи да бъде извикана Бърза помощ.
Впоследствие от локалната болница долетя успокоителната вест, че Иванов е бил нормализиран.

И двата тима демонстрираха психическа резистентност и продължиха мача, в който след доста оспорвана битка гостите от Бургас завоюваха след тайбрек.
Източник: bnr.bg